top of page

Hizmetlerimiz...

Antalya Robotla su kaçağı bulma

Akustik dinleme cihazları ile su kaçağını kolayca tespit edip gereksiz zaman kaybından sizi kurtarıyoruz. Böylece gerekli işlemleri kolayca ve zahmetsizce gerçekleştirip zamanı size bırakıyoruz. 

su-kacagi-tespiti-2_edited.jpg

​Antalya Kırmadan tıkanıklık açma

Oluşan tıkanıklığı açmak için kullandığımız cihaz sayesinde herhangi bir kırık çatlak oluşturmadan sorunu çözüyoruz. Kırılır diye korkmanıza gerek kalmadı. Uzman ekibimiz ve teknolojinin yardımı ile sizden tıkanıklık korkularını alıyoruz ve yerine sorunsuz mutfaklar bırakıyoruz.

robotla-su-kaçağı-tespiti.jpg

Antalya Su tıkanıklığı tespiti

Bazen hiç beklemediğiniz zamanda su akmayabilir. Ya da petek ısıtmayabilir. Bu gibi durumlarda termal görüntüleme cihazlarımız ve işinde uzman ekibimiz tıkanıklığı hemen tespit eder ve en hızlı biçimde çözüm üretir. 

8181cbd90df5a1571a01396c2c96d8d0_M.jpg

Antalya Lavabo tıkanıklıkları

O kadar dikkat ettiğimiz halde bazen lavabolarımız tıkanabilir. Onca kimyasal da çözüm olmayabilir. Böyle bir durumda tek çözüm uzman bir ekip çağırmaktır. Ekiplerimiz bir telefon kadar uzaklıkta. Arayın hemen gelelim ve tıkanmış lavabonuzu hemen çözelim. 

unnamed.jpg

Antalya Logar açma

Günümüzde logarlar pek çok sebepten tıkanmakta ve sizin ev yaşamınızı zora sokmaktadır. Bu zor işleri uzman firma çalışanlarımız ile gerekli teknolojik ekipmanlarla en hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz. Gerekli işlemlerden sonra sorunsuz şekilde teslim ediyoruz.

Kütahya-kanalizasyon-açma.jpg

Diğer hizmetlerimiz

Güneş enerjisi ve gün ısı, Su kaçağı tespiti, Petek temizliği, Klozet değişimi ve tamiri, Lavabo değişimi ve tamiri, Su tesisatı kurulumu, Banyo ve duşa kabin değişimi, Su deposu yapımı, kombi bakımı, hidrofor ve dinamo, Mutfak yenileme, evye montajı, Sifon değişimi, Rezervuar tamiri, 7/24 Hizmet.

bottom of page